Шановні студенти фізико-математичного факультету!!!
Усі, хто брав участь у прибиранні території парку Т. Г. Шевченко!!!
Університет і мешканці міста висловлюють вам велику подяку!!!
Завдяки ВАМ наше місто стає красивішим!!!
{gallery}/03_2017/park/{/gallery}











































