4 вересня 2017 року на фізико-математичному факультеті відбулась святкова посвята першокурсників у фізматовці!
Урочистість відкривала декан фізико-математичного факультету Ордановська Олександра Ігорівна.
Цікаві конкурси засвідчили готовність стати студентами першого курсу фізико-математичного факультету, магічні ритуали допомогли при розподілі за спеціальностями.
{gallery}09_2017/1k/slide1{/gallery}
Ми вітаємо першокурсників і бажаємо наснаги, успіхів у навчанні, найкращих перспектив та реалізації своїх очікувань!
{gallery}09_2017/1k/slide2{/gallery}











































