Чоловіча гандбольна команда факультету фізичного виховання Університету Ушинського у впертій боротьбі завоювала 1 МІСЦЕ в XXVI обласних студентських іграх серед вузів міста Одеси. Наші хлопці у фіналі обіграли команду екологічного університету з рахунком 23: 19!
Команду привітав і нагородив Президент ФЕДЕРАЦІЇ ГАНДБОЛУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Гриневецький С. Р.
{gallery}06_2018/sp/1{/gallery}
{gallery}06_2018/sp/2{/gallery}











































