14 листопада 2018 року в Університеті Ушинського відбувся І тур конкурсу художньої самодіяльності "Студентська осінь", присвячений Міжнародному дню студентів. У цьому творчому форумі взяли участь представники студентської молоді факультетів та інститутів університету.
{gallery}11_2018/to/nach{/gallery}
ІІІ місце посіла команда факультету початкового навчання
{gallery}11_2018/to/fiz-mat{/gallery}
{gallery}11_2018/to/fil{/gallery}
ІІ місце поділили представники факультету фізики та математики й філологічного факультету
{gallery}11_2018/to/fiz-voz{/gallery}
Переможцем конкурсу стала талановита команда студентів інститутів фізичної культури, спорту та реабілітації!
Вітаємо переможців і бажаємо поадльших успіхів і перемог!!!











































